Traktor / postipuur BM 205B (MTZ 82) (0469EM), 1989.a

Eseme ID: 105199767 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 5 850.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 08.02.2018 14:42:20
Lõpuaeg: N 22.02.2018 15:06:22
Vaadatud: 4239
Viimati pakkus: rgdprojekt
EESTI TEED AS
Reg. kood 12249762    Kasutaja alates 21.06.2017

Eesti Teed Tehnika 100% e-pood
Saa teada oma personaalne järelmaksu limiit
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Kuressaare, Marientali tee 27a, Saare maakond, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Eesti Teed Tehnika100% / 1 / vaata kasutaja e-poodi
Riiklik number: 0469EM
Mark ja mudel: BM 205B (MTZ 82)
VIN-kood: 287538
Kategooria LM
Esmane registreerimine, aasta: 01.01.1989
Keretüüp: Sihtotstarbeline
Värvus: Sinine
Reg.tunnistuse nr. ED279115
Registrimass, kg: 5625
Mootori tüüp (bensiin/diisel, kW): Diisel 55kw
Mootori töömaht, cm3: 4750
Odomeeteri näit (km)/ tunnilugeja näit (h): 2085?
Tehnoülevaatus: Puudub
Liikluskindlustus: Puudub
Sõidab/ei sõida: Seisnud pikalt, pole proovitud käivitada.
Kere, raam: Roostes
Salong: Istmed määrdunud, salong vajab korrastamist
Rehvid: Seisukord piltidel, tagumised head, esimesed kulunud
Mootor: D-240 Pole käivitatud.
Käigukast: Manuaal
Muu: Starterkäivitus (suur starter), esisilla kardaan demonteeritud.
Lisavarustus: Postipuur, esisahk.
Asukoht: Kuressaare, Marientali tee 27a, Saaremaa
Sõidukiga tutvumine:   Kirjeldus on koostatud visuaalse ülevaatuse käigus. Sõidukit ei ole asjatundjate poolt defekteeritud, mistõttu võivad esineda esmapilgul mittemärgatavad, varjatud puudused. Palume sõiduki seisundiga eelnevalt tutvuda, hilisemaid pretensioone ei arvestata. Müüja ei vastuta sõiduki korrasoleku eest, need müüakse sellises korras ja niisuguse varustusega, nagu need enampakkumise hetkel on. Sõidukiga on võimalik tutvuda näidatud asukohas, palume eelnevalt tööpäeviti kella 08.00 - 16.00 aeg kokku leppida: Rein Järveots, tel. 5048182, e-post: rein.järveots@eestiteed.eu
Märkused: NB! Sõiduk vormistatakse oksjonil võidupakkumise teinud osalise registreerimisandmetega. Sõiduki ümbervormistamine toimub sõiduki asukohamaakonnas ja antakse üle sõiduki asukohas peale ostu-müügi lepingu sõlmimist ning kauba eest tasumist. Omaniku vahetuse kulud kannab ostja.
Maksmine: pangaülekandega
Kuna tegemist on riigivaraga, siis peale enampakkumise lõppemist kulub müügidokumentide vormistamiseks mõnevõrra aega: enampakkumise võitjale saadetakse peale oksjoni lõppemist elektrooniliselt arve, kus on märgitud ka makse sooritamiseks vajalikud rekvisiidid ning sõlmitakse ostu-müügileping. Ostja kohustub ostetud kauba ära viima 7 päeva jooksul arve tasumisest.
Müügidokumendid vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.
NB!Transport: Ainult järeletulemisega, ostja organiseerib transpordi ning maksab transpordikulud.
Müüja: AS Eesti Teed
Alghind, EURO: 1500.-

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Tere! Kas postipuur on komplektne või on pikast seismisest olululised osad kaduma länud? On võimalik lisada pilt küljelt kus terve traktor koos puurseadmega oleks näha. Tänud Toomas.

  Tere Puuri osa on komplektne, samas tänast töökorda ei tea- masin on seisnud mitu aastat.

 • Tere.Piltidel näha et puuri vintsi tross puudub ,kas vints töötab.Esimest kardaani pole küljes, kas sillaga on mingi proobleem.Starterkäivitus​ ,lähevad suured akud,kas on olemas.Kaua seisnud ,kas mootor ringi käib.sidur ikka lahutab.

  Tere. Seisnud ca 5 a. Korras akud puuduvad. Esisilla võimalik probleem teadmata. Mootorit pole proovitud käivitada, traktor on seisnud siseruumis. Masin müüakse sellises seisus nagu on.

 • vain küsis 20.02.2018 19:34

  Kas müüte siis ehku peale või arvate ,et kõik ei hakka kohale sõitma??? Seda, kas mootor on korras võiks müüja ikka teada,pole vaja pugeda lause taha: palume sõiduki seisundiga eelnevalt tutvuda, hilisemaid pretensioone ei arvestata.Tegu pole utiilse asjaga,kus pole vahet ,kas rehvis on õhku või pole jne.

  Tere. Tänan küsimuse eest, masin on seisnud 5a kui meie põhitegevuseks mittevajalik ja isegi kui me traktori käima ajame- ei saa me garanteerida, et tegemist on korras mehhanismiga. Töötavana jäeti masin seisma, seisnud on siseruumides ja veelkord, traktor müüakse sellises seisus nagu ta hetkel on. Kõikidel soovijatel on võimalik esemega tutvuda.

 • clou küsis 21.02.2018 11:12

  Tere, tundub, et mootoril on kunagi plokk vahetatud, kas te oskate öelda, miks? Kas külmus lõhki? Kas nüüd on tosool veevärgis?

  Tere Vahetatud on plokikaaned, jah külmusid lõhki aastaid tagasi, hetkel on sees jahutusvedelik.