TIINA TALUMEES MOESTUUDIO OÜ

TIINA TALUMEES MOESTUUDIO OÜ moestuudio@tiinatalumees.ee 10575747
TIINA by Tiina Talumees uus sügistalvine kollektsioon on inspireeritud 50-60ndate ajatust naiselikkusest, tuues kaunilt esile kandja figuuri. Kollektsioonist leiab nii igapäevase mugava linna- ja kontorirõiva kui ka pilkupüüdvad pidulikud komplektid, mida ühendab kaunis roosiõiemotiiv.
Igapäevaselt saab Eesti disaini eelistav naine kaunis välja näha kollektsiooni kuuluvates mugavates, kuid elegantse joonega linna- ja kontorirõivastes, mille värvigammas kohtab seekord türkiisi, fuksiat ja tumesinist. Kaunilt keha järgivad pluusid, seelikud ja kleidid on valmistatud Itaalia päritolu kvaliteettrikotaažist.
TIINA by Tiina sügistalvise kollektsiooni osaks on ka klassikaliselt šikid talvemantlid, mis on valmistatud samuti Itaalias toodetud ülikvaliteetsest villa, kašmiiri ja viskoosi segust. Kollektsiooni täiendavad stuudiopoes saada olevad kõrvarõngad ja käekotid, mis sobivad ideaalselt kõikide komplektide juurde. TIINA by Tiina Talumees sügistalvist kollektsiooni esitletakse Tallinn Fashion Weeki raames toimuval moeetendusel 23. oktoobril.
TIINA by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse ja mis oma hinnaklassilt on soodsam kui Tiina Talumehe kõrgmoekollektsioonid. TIINA by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest aadressil Rotermanni 5, kus kliente alati hea meelega neile sobivaima valikulkonsulteeritakse, aga ka Tallinna Kaubamajast, Siisoni veebipoest ja Eesti Moedisaini Päevade raames Tartu Kaubamajast.

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st