TIINA by Tiina Talumees

TIINA TALUMEES MOESTUUDIO OÜ moestuudio@tiinatalumees.ee 10575747
TIINA by Tiina Talumees kollektsioon on inspireeritud ajatust naiselikkusest, tuues kaunilt esile kandja figuuri. Kollektsioonist leiab nii igapäevaseks kandmiseks mugavaid linna- ja kontorirõivaid kui ka pilkupüüdvaid pidulikke eksemplare, mida ilmestavad kaunid lille- ja loodusmustrid.
Igapäevaselt saab Eesti disaini eelistav naine kaunis välja näha kollektsiooni kuuluvates mugavates, kuid elegantse joonega linna- ja kontorirõivastes, mille värvigammas kohtab intensiivsemaid tonaalsusi kui ka õrna romantikat. Kaunilt keha järgivad kleidid on valmistatud Itaalia päritolu kvaliteettrikotaažist.
TIINA by Tiina kollektsiooni täiendavad ka stuudiopoes saada olevad ehted ja käekotid, mis on ideaalselt sobitatavad komplektide juurde.
TIINA by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse ja mis oma hinnaklassilt on soodsam kui Tiina Talumehe kõrgmoekollektsioonid. TIINA by Tiina kollektsiooni saab oma käega katsuda moestuudio salongipoes aadressil Rotermanni 5/Roseni10, kus kliente alati hea meelega neile sobivaima valikul konsulteeritakse, aga ka Tallinna Kaubamajas ja Siluett butiigis Pärnus.

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st