Ei leitud ühtegi toodet

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st

Spiritjooga

Liblikapuu OÜ info.spiritjooga@gmail.com 12237782
 
Spiritjooga on Eesti joogarõivaste bränd. Spiritjooga põhikollektsioon on toodetud  siinsamas Eestis. Kangad on Euroopa-päritolu ning omavad ÖKO-TEX sertifikaati. Kõik mustrid ja motiivid on hoolega kavandatud ning on energeetilise väega.Spiritjoogaga koos oled alati inspireeritud!
 
 
 
 
 
 
Spiritjooga – joogariided mis inspireerivad. Loodud armastusega Eestis.
 
Spirit on hing,  sõna " jooga"  aga tuleneb sanskritikeelsest sõnas " ühendus".  Spiritjooga ühendabki endas erinevaid kooslusi:  jooga ja disain,  liikumine ja lõdvestus, mugavus ja ilu.  
Spiritjooga bränd on loodud Eesti moedisainer ja joogaõpetaja Katrin Kivi poot, kes ühendas oma kaks suurimat kirge: jooga ja rõivadisain. Olles ise joogaõpetaja, teab ta suurepäraselt, millistes rõivastes end joogatunnis mugavalt tunda. Ta on veendunud, et kui sisemine sära kord ärkab, siis tahab ka keha olla kaunilt ehitud ja inspireerivas rõivastuses.
 
Spiritjooga arvestab ka erinevate joogastiilidega. Valged ja helged värvid soodustavad avatust ja vastuvõtmist – nii on ka meie kollektsioonis värvid hoolega valitud. Retuusi- armastajatele pakume värvilisi originaalmustriga retuuse, mis on jalas nagu teine nahk, kiirelt kuivavad, hingavad ja niiskust imavad . Kõik retuuside mustrid on Spiritjooga originaallooming ning trükitud käsitööna loodust säästvalt.
 
Spiritjooga põhikollektsioon on toodetud armastusega siinsamas Eestis. Kangad on Euroopa-päritolu ning omavad ÖKO-TEX sertifikaati. Kõik mustrid ja motiivid on hoolega kavandatud ning on energeetilise väega. Spiritjooga hoiab pilku ka joogarõivaste trendidel üle maalima, et Sulle pakkuda põnevamaid disaine, võimsama väega mustreid, parimaid tehnilisi lahendusi ning võimalikult väikest ökoloogilist jalajälge.
 
Spiritjoogaga koos oled alati inspireeritud!