OÜ Iluehted

OÜ Iluehted mariana@iluehted.ee 12224685
SESE Jewelry disainehted - Ilu loob rõõmu!
KAUBAMÄRGISTSESE Jewelry on Eesti oma ehtne kaubamärk, mis on loodud 2013 aasta kevadel väikefirma OÜ Iluehted poolt. SESE Jewelry sündis ühe täiesti lihtsa Naise sisesmisest soovist ja vajadusest luua ilu läbi ehete, mis oleks oma olemuselt praktilised ent mõjuks hinge kosutavalt ja aitaks ehtekandjal  teadlikumaks saada endast kui Naisest ja oma naiselikust energiast. SESE Jewelry loomise vajadus sai alguse ehtedisaineri enda seesmisest vajadusest jagada oma ilu/naiselikkuse tunnetamise kogemust teistega väljendades oma tundeid läbi ehteloomingu. See kaubamärk sündis ehtedisaineri eluetapis, mil sai alguse tema teadlikum eneseotsing. SESE Jewelry ehted on disainitud kokku käsitööna Eestis. Ehteosad ja looduslikud ehtekivid pärinevad erinevaist maailma paigust, et sulanduda kokku aegumatuks klassikalises stiilis disainitud tervikuks just Eestis.  
SESE LUGU 
SESE on sisemiselt tasakaalus Naine, kes on täidetud naiseliku energia väega ehk rõõmuga. Rõõm avardab ja tekitab rohkem naises armastust, empaatiat ning austust nii teiste inimeste kui kõige muu meid ümbritseva vastu. Need ongi SESE Jewely kaubamärgi peamised kandvad väärtused, mida Naine endas avastaks, kannaks ja annaks. Ilu ja Naise teadlik kogemine tähendabki SESE jaoks meelerahu saavutamist. 
SESE peegeldab endas nelja peamist naiseliku ILU ja naiseliku energia väljenduse omadust - SÄRAV, ELEGANTNE, STIILNE ja EKSKLUSIIVNE (SESE initsiaalid). Mida enam Naine juhindub ja kasutab oma naiselikku intuitsiooni, seda enam suudab ta endas tasakaalu ja meelerahu leida ning luua ilu peamiselt nende nelja omaduse kaudu. 
 
EHETE MATERJAL 
Ehetes on materjalina kasutatud peamiselt looduslikke poolvääriskive (ahhaat, jadeiit, kuukivi,  oonüks, aventuriin, kvarts jne) SWAROVSKI ELEMENTS kristalle ja pärleid, väärismetalli 925 sterling hõbedat või roostevaba terast-. Kõik materjalid pärinevad loodusest, on taaskasutatavad ja allergiavabad. Väärismetalli või terase tooni on võimalik valida endale kas hõbedatooni, roodiumiga kaetud või erinevaid 24k kullatud kullatoone. Suuremosa ehteid on võimalik edukalt omavahel kombineerida. 
Ehetes on kasutatud enamasti naiselikke ja ümaraid vorme ning julgeid, puhtaid ja selgeid värvitoone. Värvid varieeruvad ja kohandatud vahelduvate aasta aegadega looduses, mis annab ehetele juurde veelgi enam väge. Ilu salapära ja võlu võib märgata ehete detailides, mis pärinevad erinevatest maailma paikadest, et kokku sobituda täiuslikuks tervikuks siin Eestis. 
SESE sõnum - Ilu loob rõõmu, rõõm muudab meid ilusaks!
 
Lisainfo: www.sesejewelry.com või www.iluehted.ee  Facebook: Iluehted.ee / SESE Jewelry Instagram: sesejewelry 

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st