Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st

SESE Jewelry

OÜ Iluehted mariana@iluehted.ee 12224685
SESE Jewelry disainehted - Ilu loob rõõmu, rõõm muudab meid ilusaks!

SESE Jewelry on Eesti kaubamärk, mis on loodud 2013 aasta kevadel ettevõtte OÜ Iluehted poolt. SESE Jewelry kaubamärk sündis ühest täiesti lihtsa naise sisemisest kirest ja vajadusest luua ilu läbi ehete, mis oleks oma olemuselt praktilised ent mõjuksid ka hingele kosutavalt.

SESE Jewelry loomise vajadus sai alguse ehtedisaineri enda seesmisest vajadusest jagada oma ilu/naiselikkuse tunnetamise kogemust teistega väljendades oma tundeid läbi ehteloomingu. See kaubamärk sündis ehtedisaineri eluetapis, mil sai alguse tema teadlikum eneseotsing. SESE Jewelry ehted on disainitud kokku käsitööna Eestis. Ehteosad ja looduslikud ehtekivid pärinevad erinevaist maailma paikadest, et sobituda kokku aegumatuks klassikalises stiilis disainitud tervikuks just Eestis.

Lisainfo: www.sesejewelry.com või www.iluehted.ee Facebook: Iluehted.ee / SESE Jewelry Instagram: sesejewelry
SESE LUGU

SESE on sisemiselt tasakaalus Naine, kes on täidetud naiseliku energia väega ehk rõõmuga. Rõõm avardab ja tekitab rohkem naises armastust, empaatiat ning austust nii teiste inimeste kui kõige muu meid ümbritseva vastu. Need ongi SESE Jewely kaubamärgi peamised kandvad väärtused, mida Naine endas avastaks, kannaks ja annaks. Ilu ja Naise teadlik kogemine tähendabki SESE jaoks meelerahu saavutamist.
SESE peegeldab endas nelja peamist naiseliku ILU ja naiseliku energia väljenduse omadust - SÄRAV, ELEGANTNE, STIILNE ja EKSKLUSIIVNE (SESE initsiaalid). Mida enam Naine juhindub ja kasutab oma naiselikku intuitsiooni, seda enam suudab ta endas tasakaalu ja meelerahu leida ning luua ilu peamiselt nende nelja omaduse kaudu.

EHETE MATERJAL

Ehetes on materjalina kasutatud peamiselt looduslikke poolvääriskive (ahhaat, jadeiit, kuukivi, oonüks, aventuriin, kvarts jne) ja ainult väärismetalli 925 sterling hõbedat (sh üle 24k kullatud eritoone). Kõik materjalid pärinevad loodusest, on taaskasutatavad ja allergiavabad. Suuremosa ehteid on võimalik edukalt omavahel kombineerida.

Ehetes on kasutatud enamasti naiselikke kas tilgakujulisi või ümaraid vorme ning julgeid, puhtaid ja selgeid värvitoone. Värvid varieeruvad ja kohandatud vahelduvate aasta aegadega looduses, mis annab ehetele juurde veelgi enam väge. Ilu salapära ja võlu võib märgata ehete detailides ja kivides, mis pärinevad erinevatest maailma paikadest, et kokku sobituda täiuslikuks tervikuks siin Eestis.