Seco

Kajaja OÜ stjane@gmail.com 12674850
Seco ehted on inspireeritud loodusest ning kannavad selle väge läbi kasutatud kujundite ja nende sümbolistlike tähenduste. Iga ehe on kavandist viimistluseni autori poolt käsitsi valmistatud. Toodete kogused on väiksed, mitmed valminud ehted on ka ainueksemplarid, kuna looduslik materjal on tihti kordumatu.
Seco nimi on pärit Hispaaniast, sest just seal tekkisid soodsad tingimused inspiratsiooni vabalt voolamiseks. Loomingus põimuvad lõunamaine põud ja põhjamaade jäised tuuled, Eesti loodus ja kaugete maade pärimused. Seco ehe jutustab lugusid väeloomadest, väega kivimitest ja sellest, mida meil on looduselt ja loomadelt õppida kui oleme valmis avama oma südamed armastusele. Iga ehe on pakitud elegantsesse musta karpi ja on valmis kinkimiseks. Lisaks kuulub ehte juurde eraldi koostatud voldik, millelt leiab infot kasutatud materjalide ja kujundite kohta.
Seco stuudio asub Tartus. Seal toimub ehete ja mudelite valmistamine ja viimistlus. Materjalidena on peamiselt kasutuses hõbe, messing ja ehtekivid. Ehete valamisega on abiks Vanakaruvalukoda.http://seco.ee/https://www.facebook.com/SecoEhted/info@seco.ee
 

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st