Raamat "Meie kõigi lapsed"

Eseme ID: 68782729 Seisukord: uus Tarneaeg: 1 päeva
Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne
Vaadatud: 4935
SOS Lasteküla Eesti Ühing
Reg. kood 80088606    Kasutaja alates 31.10.2010

SOSlasteküla 100% e-pood
REKLAAM
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 294
Tarneaeg: 1 päeva
Transport:
Omniva: al. 2.86 EUR (S)
Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: SOSlasteküla100% / 46 / vaata kasutaja e-poodi

Heategevuslikku raamatusse "Meie kõigi lapsed" on kokku kogutud südamlikud ja liigutavad lood SOS Lasteküla väikestest ja suurtest. Raamatus räägib oma väga isikliku loo laps, ema, psühholoog ja teised töötajad, kelle elud on tihedalt põimunud lastekülas kasvavate laste lugudega. Raamat aitab mõista, mida vajab laps, kes on ühel hetkel maailma ihuüksi jäänud - et usaldada taas elu ja inimesi enda ümber ning liikuda edasi, vaatamata katsumusterohkele minevikule.

Austria sotsiaaltöötaja ja arstitudengi Hermann Gmeineri idee lasteküla asutamiseks sündis Teise maailmasõja järel ning on laienenud praeguseks 134 riiki ja territooriumile üle maailma. Eestis on SOS Lasteküla tegutsenud 20 aastat

Tsitaadid raamatust:

„Jumal küll, ma mäletan täpselt seda hetke. Nad olid kui väiksed nukitsamehed, määrdunud riietega, arad ja endasse tõmbunud. Nemad istusid ühel diivanil ja mina teisel, ja alguses me lihtsalt kõik koos nutsime.”
Liidia Paulus

„Vanemad olid oma tütre sõja jalust eemale saatnud, ta pidi jõudma Rootsi onu juurde. Eesti-Vene piiril tabati ta ilma dokumentideta ja nii sattuski laps hoopis Keila lastekülla. Kui mõelda, mida kõike see laps oli sõjakoledustes üle elanud...”
Mari Soiela

„Mida varem on võimalik aidata lapsel puudujääke tasa teha, seda väiksem on aeg, mis kulub ravimiseks. Ja seda suurem on tõenäosus, et saab rohkem aidata. Rusikareegel, et tervenemisele kulub vähemalt sama aeg kui trauma tekkimisele, on väga positiivne prognoos. Enamasti kulub selleks topeltaeg.”
Helle Niit

„Tavaliselt on kahtemoodi suhtumist. Üks on kaastunne, et kuidas sa, vaeseke, küll hakkama saad. Teine suhtumine on üleolev, et mis teist ikka tahta, nagunii te hakkama ei saa. Lapses tekitavad trotsi mõlemad.”
Elmet Puhm

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud