NYX by Marge

NYX Design OÜ margelillo14@gmail.com 14046678
NYXbyMarge  on kaasaegne  ehtebränd,  mis keskendub minimalistlikele ja orgaanilistele vormidele.
Brändi autoriks on Marge Lillo, kelle jaoks peitub ilu lihtsuses ning ta leiab, et maailma parimaks disaineriks on loodus. Ta usub veendunult, et ajatu elegants, maitse ja kvaliteet ei tähenda tingimata ekstravagantsust.  Ehted ja aksessuaarid on kavandist kuni viimistluseni Eestis käsitsi valmistatud, ülikerged ja veidi iselaadsed  ning paljude esemete puhul on tegu  ainueksemplaridega.  
Vormituna  looduslike kivide ja mineraalide järgi sümboliseerivad  valminud ehted meid ümbritsevat loodust,  hallidest rannakividest kuni kargete jääpurikateni, millele autor on lisanud veidi värvi ja erksust.
Materjal
Keskse materjalina  kasutab autor oma  kollektsioonides ökoloogilist vaiku, millest valminud ülikerged  kõrvarõngad, prossid ja käevõrud  on looduslike kivide järgi  vormitud ja valatud  või  puidu jääkidega kokku sobitatud.  Materjalina kasutatav vaik  tekib rohelise energia  (biokütuste) kõrvalsaadusena.
Poolvääriskividest kollektsioonides keskendub  autor  looduslike kivide  lihtsusele ja naturaalsele ilule, kombineerides neid erinevate väärismetallide (hõbe, kullatud hõbe)  ning nahaga.
Lugu
Brändi nimi NYX on pühendatud  Kreeka mütoloogilisele ööjumalannale, sest just  öine aeg  on see, mil kunstniku peas  visandid kangastuvad.  Öö sündis mütoloogias esimesena ning andis legendi  järgi elu  unenägudele, valgusele  ja päevale,  nii nagu ka  ideed , mis jõuavad  kunstniku mõtetesse tihtipeale poolunes, kehastuvad päevavalguses  kauniteks ja omanäolisteks disaineheteks.
Iga ehe on pakitud elegantsesse pakendisse  ja on valmis kinkimiseks.  
NyxDisain stuudio asub Tallinnas, kus toimub ehete vormimine, valamine ja viimistlemine.   
 
Ei leitud ühtegi toodet

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st