Norna Design

NORNA DESIGN OÜ nornastories@gmail.com 12873673 Koduleht
Tere tulemast Norna Design OÜ koju Osta.ee veebilehel!

Jälgi meid NornaStories lehekülge Facebookis või helista 56 646 745.
Meie eesmärk on tuua teie päevadesse rõõmu läbi positiivsete ja värviküllaste toodete. Norna kontseptsioon on luua praktilisi sisustustooted ja aksessuaare, millel on Eesti kunstnike loodud teosed. Hetkel teeme koostööd viie meie lähikonna kunstnikuga, kes on kõik erinäolised, kuid kelle looming on eranditult optimistlik ja rõõmutoov. 
Malle Lehtmetsa florograafia (=floromaania + kalligraafia) teosed on sümbioos etnomustritest mõjutatud lillemotiividest ja tugevast kalligraafilisest taustast.
Maria Teng on noor tekstiilidisainer, kellel on eriline sümpaatia mustrite ja värvide vastu.
Merilin Metsa Hea Tuju Kassid toovad hinge päikese ja naeratuse suule ka kõige sombusemal päeval.
Pille Lehis on professionaalne akvarellikunstnik, kelle teostes on ühendatud humoorikad figuurid ja kõnekad emotsioonid filigraanse värvimänguga.
Mari-Mai Koha on üle kümne aasta joonistanud tellimustööna loomaportreesid. Tema loominguline eesmärk on tabada looma tema liikumisdünaamikas ja jäädvustada joonistusse iga looma individuaalseid ilmeid.
Norna on kunstnike teosed vorminud praktilisteks ja kergesti hooldatavateks dekoratiivpatjadeks ja sallideks ning käsitööna valmistatud prossideks ja kõrvarõngasteks.