Moe Muusa

Fie Liisi Kummer-Leman Moe Muusa moe.muusa@gmail.com 12215355 Koduleht
Moe Muusa kaubamärgi tooted valmivad Hiiumaal Moe Muusa Disainivabrikus Kärdlas.
Moe Muusa elustiilipoe leiad Hiiumaal Kärdla Selverist. Poega saate tutvuda facebooki lehel Moe Muusa.
Moe Muusa Disainivabrik on kohalik väiketootmis-ja loovettevõte, kus toodetakse autoridisainiga kodu, elustiili-ja tarbekaupasid ning uuendatakse ja restaureeritakse vanamööblit. Tooteid ja teenuseid turustatakse Moe Muusa elustiili esinduspoodides Hiiumaal, Kärdla Selveri butiigis ja edasimüüjate juures Tallinnas, Saaremaal, Haapsalus, Tartus.
Moe Muusa elustiilipoe kontseptsioon põhineb terviku loomisel mitmestest tänapäeva trenditeemadest – ilu, kodukujundus, sisustus, vintaaž & retro, inspiratsioon. Neil aladel viljeleb ettevõte autoridisainiga tooteid ja teenuseid, et inspireerida inimesi kujundama oma ruumi ja elustiili.
Kombineerides vana ja uut emotsionaalse ja nostalgilise väärtuse ja disainiga tooteid, antakse neile kordumatu praktiline väärtus kohandumaks uute innovaatiliste lahendustena interjööris ja inimeste kõige privaatsemates ruumides.
Moe Muusa elustiilipoele omase ja isikupärase, inspireeriva väljapaneku ja kaubavaliku kujundamisel ja valikul on lähtutud terviklikkuse loomisest, kuhu on kaasatud koostööpartnerlusena ettevõtte tegevusvaldkondadele lisavolüümi andmiseks parimad ja kvaliteetseimad trenditooted ja brändid Eestist ja maailmast, andes hea võimaluse Hiiumaa kohalikul elanikkonnal saada osa Eesti disaini trendisuundadest.

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st