Mad & Wonderful

Mad & Wonderful OÜ madandwonderful@gmail.com 12994847 Koduleht
- High spirited leather bags -

Hoolega valminud, high-spirited, one-of-a-kind ja kaua kestvad nahast aksessuaarid. Mad & Wonderful ujub masstootmisele vastu.

Mad & Wonderful armastab eriti naturaalset taimparknahka. Mitte ainult ei ole selle töötlemine keskkonnasõbralik, vaid see on nagu puhas kanvas, mis jäädvustab kõik sinu käimised kogudes karakterit ning aja jooksul päevitudes ja tooni muutes. See on lugu sinu ja aksessuuaari koos kasvamisest ajas.
Maailmas leidub nii palju erilisi hetki. Näiteks võluvad päikesetõusud ja varahommikune rahu, mis inspireerivad alustama järgmist uut päeva. Või hingematvalt ilusad ja jõulised mäetipud, fantastiline helendav ookean bioluminestsentsist tingituna, maagiliste tähtetega sügavad taevad. Kõik need hetked lihtsalt on ja juhtuvad ilma kõhklusteta.

Nähes neid väiksemaid ja suuremaid imesid enda ümber, võib igaüks ära tunda midagi endas. See on jõud ja inspiratsioon, mida tahame järgida - olla hirmudest ja kõhklustest vabad, olla enesekindlad ja tõelised, tunda end tõeliselt elusana ja ilusana.

Just nimelt see tunne on pandud igasse Mad & Wonderful tootesse. Kanna neid ning võta julgelt ette uusi samme liikumaks oma isikliku vabaduseni läbi kõige selle hullumeelse ja imelise, mis leidub nii Sinus endas kui Sinu elus.

Mad & Wonderful
- High spirited leather bags -
Ei leitud ühtegi toodet

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st