Korteriomand Kärdlas, Vabaduse tänav 19-2, 2 tuba, 23,5m²

  • Eseme ID: 88686248
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 5 400.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: R 20.01.2017 15:48:55
Lõpuaeg: E 20.02.2017 11:48:55
Vaadatud: 2036
Viimati pakkus:
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Vabaduse tänav 19-2, Kärdla, Hiiumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Hiiuvald100% / 7 / vaata kasutaja e-poodi

Hiiu Vallavalitsus müüb elektroonilisel enampakkumisel vallale kuuluva

korteriomandi aadressil Vabaduse tänav 19-2, Kärdla.

Eluruumi pindala: 23,5 m².

Katastritunnus :37101:006:0011

Tubade arv: 2

Soojavarustus: puiduküte

Korteriga tutvumine: varaga saab tutvuda 6. veebruarist kuni 17. veebruarini.

Varaga tutvumiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida kontaktil

Argo Valgma 53063040, argo@hiiuvald.ee

Korter asub Kärdlas, Vabaduse tänava äärses palkmajas.

Korteriomand elamispinnaga 23,5 m² koosneb kahest toast, köök, magamistuba,

ühisest esikust ja -käimlast. Lisaks kuulub korteri juurde panipaik ja puukuur. Ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniga liitumise võimalus


Enampakkumisel pakutud hinnad on kõik lõplikud (st sisaldavad kõiki seadusest tulenevaid makse).

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on kinnistu, sealhulgas seal asuva(d) ehitise(d), põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik kinnistu seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigustest ja kitsendustest ning ei oma seoses kinnistu sealhulgas ehitis(t)e seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus kinnistu, sealhulgas ehitise(d) omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

NB! Palume huvilistel kindlasti varaga tutvuma minna ning kinnistu ise põhjalikult üle vaadata. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.
Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule ja hinnakirjale on Osta.ee'l õigus esitada oksjoni võitjale leppetrahv, mille suurus on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Kinnistu ja oksjoni arve/ ostu-müügi leping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele).
Kui soovite arvet/ ostu-müügi lepingut ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt pakkumine teha.

Kõik kinnistu vormistamisega seotud kulud kannab ostja. Tehing tuleb lõplikult vormistada hiljemalt 30 päeva jooksul pärast enampakkumise lõppemist.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Tere! Mitu korterit on antud majas? Kui suur on krunt millel maja asub ning kas krundil on veel hooneid mille kasutamine korteriga kaasa tuleb? Tänud!

    Tere. Majas on kuus korterit. Õuemaad on kokku 2475m² millest ehitiste alust maad 366 m² Kinnistul on lisaks puukuur milst üks kuuriboks kuulub korteri juurde.