Kinnistu aadressil Ümarmäe tn 9, Kärdla, 6501m²

  • Eseme ID: 88686313
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 27 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: R 20.01.2017 15:52:24
Lõpuaeg: E 20.02.2017 11:52:24
Vaadatud: 751
Viimati pakkus:
Seisukord: uus
Asukoht: Ümarmäe tn 9, Kärdla, Hiiumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Hiiuvald100% / 7 / vaata kasutaja e-poodi

Hiiu Vallavalitsus müüb elektroonilisel enampakkumisel vallale kuuluva kinnistu aadressil Ümarmäe tn 9, Kärdla
Katastritunnus: 37101:012:0039
Sihtotstarve: Tootmismaa 100%
Pindala: 6501 m²

Muu info: Hiiuvald müüb kinnistut Hiiumaal, Kärdlas. Tegu tootmismaaga, elektri, vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid krundi piiril. Olemas detailplaneering, mille järgi lubatud ehitada kuni 2 hoonet, ehitusaluse pindalaga 1000 m2 ja hoonete kõrgus 8m. Vastavalt planeeringule on hoonestusala 5m Kinnistu piirist.

Varaga saab tutvuda 6. veebruarist kuni 17. veebruarini.
Varaga tutvumiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida kontaktil
Argo Valgma 53063040, argo@hiiuvald.ee


Enampakkumisel pakutud hinnad on kõik lõplikud (st sisaldavad kõiki seadusest tulenevaid makse).

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on kinnistu, sealhulgas seal asuva(d) ehitise(d), põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik kinnistu seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigustest ja kitsendustest ning ei oma seoses kinnistu sealhulgas ehitis(t)e seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus kinnistu, sealhulgas ehitise(d) omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

NB! Palume huvilistel kindlasti varaga tutvuma minna ning kinnistu ise põhjalikult üle vaadata. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.
Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule ja hinnakirjale on Osta.ee'l õigus esitada oksjoni võitjale leppetrahv, mille suurus on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Kinnistu ja oksjoni arve/ ostu-müügi leping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele).
Kui soovite arvet/ ostu-müügi lepingut ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt pakkumine teha.

Kõik kinnistu vormistamisega seotud kulud kannab ostja. Tehing tuleb lõplikult vormistada hiljemalt 30 päeva jooksul pärast enampakkumise lõppemist.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud