Teised kasutajad on vaadanud veel

Kaubik Toyota Hiace (575BAL), 2007.a

 • Eseme ID: 113167661
 • Jaga

Kaubik Toyota Hiace (575BAL), 2007.a

Eseme ID: 113167661 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 6 525.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: K 12.09.2018 10:53:23
Lõpuaeg: K 26.09.2018 11:27:33
Vaadatud: 4741
Viimati pakkus: nold
Harku, Harjumaa, Eesti
1
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Harku, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 67 / Vaata müüja teisi esemeid

Kasutatud kaubik Toyota Hiace, esmane registreerimine 30.11.2007a,  reg nr 575BAL VIN-kood: JT121JK1800010870, riigivaranumber: 1000000024400000  diiselmootoriga, nelikvedu, hõbedane, odomeeri näit 181000, ei oma kehtivat tehnoülevaatust. 
Auto tagaluugil roosteplekid, mootori karter lekib, ees pooltelgede välimiste otste tolmukatted katki, piduritorud  korrodeerunud - ei läbinud 2018.a tehnoülevaatust. Alghind 1500.-EUR.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.
Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks ja tutvumiseks palun kokku leppida (vähemalt 1 tööpäev ette) e-kirja teel arvids.tisler@emta.ee
Müügivara asub Harkus, kinnises parklas.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.


Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Kas müüjal on raske lisada müüdava vara kohta täpsema info saamiseks või tutvumiseks kokkuleppimiseks, selle kontaktisiku number 676 1042?

  Müüja on andnud ostjale selge informatsiooni sellest kuidas sõiduki tutvumiseks kokku leppida ja see on toiminud edukalt (vähemalt neli viimast aastat). Kuna tegemist on enampakkumisega, siis müüja jätab endale õiguse valida pakkuja ja müüja vahelise suhtluskanali. Elektrooniline suhtluskanal jätab jälje, millele ebakõlade korral toetuda.

 • Loodan, et MTA saab lõpuks ka ise aru kui "essu" olukorda on ta end selle auto müügiga pannud. Millal see auto siis riigiomandisse sattus? Tavaliselt eelneb selliste ostude puhul tõsine eelkontroll ja igasugune hinnapakkumiste voor? Mismoodi on nüüd müügis auto mille omanikul ehk "RIIGIL RIIGIS" pole vähematki aimu sellest milline on auto tegelik läbisõit ja selle tegelik ajalugu??? Isegi kui läbisõit on selline nagu MTA hetkel väidab jääb õhku küsimus - kas auto on läbinud kõik need kilomeetrid ilma igasuguse hoolduseta ja servise kohta igasugused märked puuduvad - ometi on olemas ARK-i märked läbisõidu kohta - täielik riiklik PORNOGRAAFIA???

  Müüjale jääb arusaamatuks küsija etteheide. Sõiduki müük kulgeb edukalt. Pakkujad, kes on soovinud sõidukit näha kohapeal on saanud selle esimesel võimalusel. Sõiduki infomaterjalide juures on ka sõiduki registreerimistunnistuse fotokoopia, millelt saab välja lugeda sõiduki esmase registreerimise Eestis ja omandiõiguse. Sõiduki tegeliku läbisõidu kohta on andnud müüja kinnituse.

 • kp-pro küsis 19.09.2018 22:18

  Oskate palun selgitada, miks selline läbisõitude ebakõla tehnilise ülevaatuse andmetes?

  Keeruline selgitada, sest andmed kantakse baasi ARK ülevaatusel. Riigiasutuses puudub mõte odomeetri näite muuta, sest igapäeva läbisõiduandmed kajastuvad autode broneerimissüsteemis. Viga on koheselt avastatav.

 • Terv. Kelle jaoks puur? Affide?

  Tegemist on varasemalt eriotstarbelise sõiduki müügiga kus tööiseloomu tõttu oli puuri olemaslu vajalik.

 • Tere, 2010a oli läbisõit 167330km ja 2012a 86306km. Mis on auto tegelik käbisõit?

 • 5 6