Käekell Louis Moinet Mecanograph Limited Edition UUS HIND!

Eseme ID: 100714387 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 4 580.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 07.11.2017 09:02:16
Lõpuaeg: T 21.11.2017 09:36:04
Vaadatud: 4849
Viimati pakkus: AndreiMironov
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
Saa teada oma personaalne järelmaksu limiit
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 65 / Vaata müüja teisi esemeid

Käekell „Louis Moinet“ riigivara numbriga V201700000021772
Kollasest ja hallist  metallist korpusega musta rihmaga ümara kujuga ( diameeter 4,4 cm ) käekell. Kella hallist metallist korpuse klaasi raami ääris kollasest metallist, numbrilaua parem pool kollast värvi , vasak pool läbipaistev – osaliselt nähtav kellamehhanism, kaks kollasest metallist osutit. Numbrilaual „ kella 3 „ märkest vasakul must kirje „ Louis Moinet 1806“ ja selle kohal kollane kolmelehelise taime kujutis. Läbipaistva numbrilauapoole „kella 6 ja 7“ vahelisel pinnal kirje „ Cronometre   FABRIQUE SUISSE“. Paremal küljel  nupuke, millesse süvistatud  kolmelehelise taime kujutis
Kella tagakülje plaat halli raamiga, keskelt pind läbipaistev – kellamehhanism nähtav, liikuva käitusmehhanismi peal kirje „ Louis Moinet“ ja logo – kolmelehelise taime kujutis. Plaati ümbritseval raamil kirje „ MECANOGRAPH  LIMITED EDITION„ ja välisraami serval kirje „ PATENT PENDING“ **** LM31.40 Nr021/365. Rihm musta värvi , kaheosaline, kinnitub kellakorpusele kahelt pool metallaasade abil, ühel rihmaosal  6 augukest ja tene rihmaosa lõppeb hallist metallist  kinnitusklambriga, mille välispinnal kirje „ Louis Moinet“.  
Alghind 1000.00EUR.


Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Täiendava info saamiseks ja tutvumiseks palun kokku leppida e-kirja teel arvids.tisler@emta.ee.
Ese asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või
kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.


Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 12,78€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Tere, Kas olete kontrollitud autentsust? Tänan.

 • Kas saaksite tema arvamust avaldama?

  Palun täpsustage küsimust. Kas soovite ekspertarvamust?

 • Tere, kuidas oleks võimalik ekspertarvamusega tutvuda?

  Arvamus on ametialaseks kasutamiseks. Kellaga on võimalik tutvuda Lõõtsa 8 a Tallinn varem e-posti teel kokkulepitud ajal.

 • ruubel küsis 12.11.2017 19:13

  Palun jagada ekspertarvamust.

  Arvamus on ametialaseks kasutamiseks. Kellaga on võimalik tutvuda Lõõtsa 8a Tallinn varem e-posti teel kokkulepitud ajal.

 • au100 küsis 13.11.2017 23:14

  Kas eksperdid arvavad kella olevat originaal?

  Müüja käsutuse oleva info kohaselt on tegemist orginaaltootega.

 • Mina olen ka ekspert ja väidan, et see kell on vuffel. Lükake mu väide ümber!

  Müüja ei ole ekspert ja kasutab ametialseid materjale. Käekellaga on võimalik tutvuda Lõõtsa 8a Tallinn varem e-posti teel kokku lepitud ajal. Sellist võimalust on kasutanud mitmed huvilised, et veenduda kaubast, millele teha hinnapakkumine. Tunnustus neile.

 • Kas kellaga kaasas ka mõni dokument

  Peale ostu-müügi tehingut sõlmitakse ostajaga leping ja antaks vara üle üleandmise - vastuvõtu aktiga. Sertifikaati, pakendit kellaga kaasas ei ole- tegemist on kohtu otsusega konfiskeeritud varaga.