1/1

Käekell GANT(1) UUS HIND!

Eseme ID: 100714393 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 178.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 07.11.2017 09:03:28
Lõpuaeg: T 21.11.2017 09:27:05
Vaadatud: 1193
Viimati pakkus: RobertKa
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
REKLAAM
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 65 / Vaata müüja teisi esemeid

Käekell GANT (1) riigivara numbriga V201700000021774 - kollasest metallist ümara korpusega musta kummirihmaga käekell „GANT „korpuse diameeter 4,3 cm. Numbrilaud musta värvi, millel kuldset värvi  äärisega 3 osutit ja kellaja määrangu kohad, „kella 12 „  all kuldne kirje „ GANT „ , kella „ 6“ kohal aknake kuupäevaga ja selle kohal hele kirje „ WATER RESISTANT 10 ATM“. Numbrilaua sisemine välisserv sekundijaotusega ja klaasiraam ümbritsetud säravate kivikestega. Paremal küljel  kuldset värvi nupuke ,millesse süvendatud märgis „G“. Tagaplaat hallist metallist plaat kirjetega läikival ja matil pinnal – „JAPAN MOVEMENT  ALL STAINLESS STEEL CASING Precious Time by  „GANT „  R  U.S.A. REG. TDM. SINCE 1949  GANT IDENTIFICATION No 1087 WATER RESISTANT 10 ATM. 

Alghind 50.00EUR.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Täiendava info saamiseks ja tutvumiseks palun kokku leppida e-kirja teel arvids.tisler@emta.ee.
Ese asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või
kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.


Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 12,78€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • elijah küsis 11.11.2017 12:20

    Paluks rihma fotod

    Foto lisatakse osta.ee administraatori poolt lähiajal.