Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st

Inga Radikainen/ Leather design

Radikainen OÜ info@radikainen.com 12387151
Antud noor bränd on loodud 2012 aastal, asub Tallinnas, Eestis. Inga Radikainen on nahast aksessuaaride ja jalatsite disainer.
Hetkel tegeleb eritellimustööde valmistamisega ja pakub väiksemaid unikaalse disainiga tootesarju nagu (kotid, rahakotid, vööd, jalatsid)
Jalanõude ja aksessuaaride märksõnadeks on eelkõige kvaliteet, unikaalsus, ja mugavus, samas loodusest inspireeritud disain.
Brändi looja on disainer Inga Radikainen. 2012. aasta kevadel omandas Inga Radikainen magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemia nahakunsti osakonnas, kus õppis kottide- ja nahaaksessuaari disaini. Lisaks õppis jalanõudisaini Sankt-Peterburi Riiklikus Tehnoloogia ja Disaini Ülikoolis. Inga on osalenud mitmetel rahvusvahelistel disainikonkurssidel nii Eestis kui ka välismaal.
Inga hindab kõrgelt loodust, looduslikke materjale. Tema disain on tihtilugu just loodusest ja selle mitmekesisusest inspireeritud. Tema jaoks on disain defineeritud läbi lihtsuse, funktsionaalsuse, elegantsi ning seejuures ei tohiks olla unustatud graafilisus ning looduslikud mustrid, faktuurid, moodulid ja põimed. Kooskõlastatud disaini elemendid annavad tugevat ja  väljapeetud tulemust.
Disaineri jaoks saabub edu siis, kui ta suudab oma tootes kõige efektiivsemal moel kokku pannavormi, väljanägemise ja kasutuskõlblikkuse pikemas perspektiivis, saavutades seeläbi nn “kestva disaini”.
Rohkem meist FB's https://www.facebook.com/radikainen
Meie andmed:info@radikainen.comTel: +372 5886 5512