Visioon Tekstiil

Liivi Leppik & Visioon tekstiil liivi@visioontekstiil.com 11712318
3D tekstiilikunst. Sooviks oli luua põnevaid ja unikaalseid 3D pilte, mis pakuksid elamusi ja lummaksid vaatajat - erilisi kangaid, millest on raske puutumata mööduda. Seinapildina raamitud ruumilised kangad on inspireeritud loodusvormidest, kuhu lisatud fantaasiat ja tekstiilseid katsetusi. Pilgupüüdjast pildid kaunistavad minimalistlikke interjööre. 
3D disaintekstiilidest algsena loodud Kivikangas sündis 2006. aasta varakevadel tavalise hiirehallina. Jaapani shiboritehnika koolitus avaldas sügavat mõju ja pani loovuse loomingu tööle. Käsitöö pakub kordumatuid võimalusi ja aastatega on lisandunud palju "kive" väga kaunites värvitoonides, läbipaistvast kuldseni. Kõik loodud 3D tekstiilid üllatavad ka autorit ennast, sest nii põnev tundub katsetades ellu viia maailmas midagi täiesti uut ning vahete-vahel tehnikaid kombineerides.
 Autoritehnikates loodud tekstiilid on osalenud erinevatel näitustel. Auhinnalise kohaga hinnati disainerit Stockholmis - Euwiin, Exceptional Creativity 2013. Terashalli kivikanga pilt "A Walk in the Starlight" osales - Milano 2015, Maailmanäitusel EXPO-l. 
Pilte on saadetud paljudesse maadesse väljapool Eestit, kaugeim on Uus-Meremaa. Neid on kingitud erinevate pidulike sündmuste puhul. 3D tekstiilikunst sobib elustama nii kodu- kui ka ametiruume.
Tekstiilidisainer Liivi Leppik 
Visioon tekstiil
www.visioontekstiil.com
+372 5149539
Kuusemäe tee 3, Viimsi, Harjumaa

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st