Emma Leppermann

Roosimölder OÜ merle@roosimolder.ee 12355866 Koduleht
Emma Leppermann on linnanaine. Tal on oma rituaalid. Talle meeldib lumesadu, meeldib sirelilõhn majade vahel ja pargi ümmargused laternad hilissuvel. ...ja tal on oma salarajad – laudteedeta rabas ja laanemetsas. Talle meeldivad ilusad asjad. Mitte lihtsalt ilusad vaid ka üllatavad ja head. Emma Leppermann on magushapu , kuldne ploom
Emma Leppermann on sõpruskond, kaubamärk, stuudio ja pood. Emma Leppermanni kaubamärgi lõid 2009 aastal sõbrad: Mae Kivilo, Kairi Mändla, Jaana Jüris , Merle Suurkask ja Liisa Kallam. Aastal 2016 jätkavad aktiivselt tegevust tekstiilikunstnikud Merle Suurkask ja Liisa Kallam.
Emma Leppermann tegeleb tootedisainiga, korraldab sündmusi, näitusi ning käsitöö ja kunsti koolitusi.
Tekstiilikunstnikud loovad huvitavaid ning ainukordseid tekstiilimaterjale, millest valmistatakse koostöös eesti ettevõtetega originaalseid väiketiraazilisi tooteid. Peamiselt sisustustekstiilid ja aksessuaarid: padjad, pleedid, mütsid, sallid, kotid jneKunstnike inspireerivad ehedad lood, loodus ja toredad inimesed.
Emma Leppermanni kirg on käsitöö, kaunid, naturaalsed materjalid, vanad tekstiilitehnikad ning loovad ja uudsed disainilahendused. Kunstniku „käe puudutus“ on igas tehtud töös.
Emma Leppermannil on Telliskivi loomelinnakus töökoda ja Tallinna vanalinnas pood. Õdus, kaminaga, suurte päikesepoolsete akendega ruum on kohtumispaik toredate inimestega, kellele meeldivad erilised, südamega tehtud asjad.
Külasta ka Emma Leppermanni stuudio-poodi Meistrite hoovis, Vene tn. 6, Tallinnas
Meie tegemistest: Facebook/Emma Leppermann  ja www.emmaleppermann.ee
 

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st