CLAUD CAPITAL OÜ

CLAUD CAPITAL OÜ info@feelwear.eu 14108273 Koduleht
Feelwear on Eesti bränd, mis pakub meriinovilla ja meriinovilla-siidist särke naistele ja meestele. Feelweari t-särgid ja pluusid on ühtaegu soojad, ajatud ja praktilised.

Feelwear sai alguse praktilisest vajadusest. Meriinovilla kasutatakse peamiselt ainult sooja pesuna või aluskihtidena spordiriietuses, kuid Feelwear loob võimaluse kanda seda naturaalset ja ihusõbralikku kangast igapäevaselt. Oma toodangus kasutame kangaid, mis on pärit meriinovilla kodumaalt Austraaliast ja Uus-Meremaalt.

Keskendume ainult meriinovillale, sest see on oma pehmuse, puhtuse ja kaunidusega üks maailma tunnustatumaid villasorte. Sellele omane õhu läbilaskvus ja soojapidavus teeb selle unikaalseks igal aastajal, andes talvel sooja ja suvel jahutades selle kandjat.

Oma toodangus kombineerime minimalistlikke ning universaalseid lõikeid kolme erineva kaalu ja koostise meriinovillaga. Lisaks kõige enam kasutatavale klassikalisele 200grammisele meriinole on meie valikus tooteid ülikergest ja siidjast 160 grammisest meriinost ning luksuslikust meriinovilla-siidi segust. Tänu luksuslikule kanga valikule sobivad Feelweari särgid ideaalselt smart casual riietusega kui ka vabal ajal kandmiseks.

Väärtustame kodumaist toodangut ning seepärast on kõik Feelweari särgitud disainitud ja õmmeldud Eestis, Tartus.

FEEL IT, WEAR IT, LOVE IT!
www.feelwear.eu

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st