Feelwear OÜ

Feelwear OÜ info@feelwear.eu 14108273 Koduleht
Eesti riidebränd Feelwear toob sinuni minimalistlikku põhjamaise disaini ja maailma parima loodusliku materjali. Hoolikalt valitud meriinovilla ja meriinovilla-siidi kangastest valmivad eetiliselt toodetud särgid on kantavad igal aastaajal. Meie särgid on ühtaegu soojad, ajatud ja praktilised sobides nii sinu kontori kui vaba aja riietuseks.

Meie lugu

Feelwear sai alguse praktilisest vajadusest. Meriinovill on oma pehmuse, puhtuse ja kaunidusega üks maailma tunnustatumaid villasorte, kuid seda kasutatakse peamiselt sooja pesuna või aluskihtidena spordiriietuses. Võttes arvesse selle materjali unikaalseid omadusi, nägime, et seda annab kasutada palju enamaks. Feelwear loob võimaluse kanda seda kerget, naturaalset ja ihusõbralikku pehmet kangast igapäevaselt.

Kasutame hoolikalt valitud kangaid, mis on pärit meriinovilla kodumaalt Austraaliast ja Uus-Meremaalt, ning kombineerime neid minimalistlike ja universaalsete lõigetega. Lisaks kõige enam kasutatavale klassikalisele 200 grammisele meriinole on meie valikus särgid ülikergest ja siidjast 160 grammisest meriinost ning luksuslikust meriinovilla-siidi segust. Tänu luksuslikule kanga valikule ja põhjamaisele disainile sobivad kõik meie särgid smart casual riietusega.

Lähtume eetilise tootmise põhimõtetest ja väärtustame kodumaist toodangut. Seepärast on kõik Feelweari särgid disainitud ja õmmeldud Eestis, Tartus.


www.feelwear.eu
Instagram: @feelwear_lifestyle

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st