Feelwear

Feelwear OÜ info@feelwear.eu 14108273 Koduleht
Feelwear on maailma parima loodusliku materjali ja minimalistliku põhjamaise disainiga Eesti riidebränd. Hoolikalt valitud meriinovilla ja meriinovilla-siidi kangast särgid on loodud kiire elustiiliga linna inimesele, kes hindab oma riietuses mugavust, lihtsaid lõikeid ja kvaliteeti. Feelweari peenvillased särgid on kergesti kombineeritavad teiste riideesemetega ning disainitud kandmiseks nii töökeskkonnas kui vaba aja veetmiseks.

Feelweari särke eriliseks muutev meriinovill on kergesti hooldatav ning kantav ilma triikimata. Meriinovilla isepuhastuvad omadused tagavad särkide värskuse ka kõige kõige stressirohkematel hetkedel ja võimaldavad neid kanda mitmeid päevi järjest. Tänu termoregulaarsetele omadustele aitab meriinovill reguleerida kehatemperatuuri, pakkudes külma korral sooja ja sooja korral jahutust. Meriinovill on ihusõbralik ja on oma pehmuselt võrreldav kašmiiriga. Ühendades meriinovilla unikaalsed omadused ja minimalistliku disaini, on tulemuseks ihulähedane riideese, mis on asendamatu sinu igapäevases garderoobis.

Meie lugu

Feelwear sai alguse praktilisest vajadusest. Meriinovill on oma pehmuse, puhtuse ja kaunidusega üks maailma tunnustatumaid villasorte, kuid seda kasutatakse peamiselt sooja pesuna või aluskihtidena spordiriietuses. Võttes arvesse selle materjali unikaalseid omadusi, nägime, et seda annab kasutada palju enamaks. Feelwear loob võimaluse kanda seda kerget, naturaalset ja ihusõbralikku pehmet kangast igapäevaselt.

Kasutame hoolikalt valitud kangaid, mis on pärit meriinovilla kodumaalt Austraaliast ja Uus-Meremaalt, ning kombineerime neid minimalistlike ja universaalsete lõigetega. Lisaks kõige enam kasutatavale klassikalisele 200 grammisele meriinole on meie valikus särgid ülikergest ja siidjast 160 grammisest meriinost ning luksuslikust meriinovilla-siidi segust. Tänu luksuslikule kanga valikule ja põhjamaisele disainile sobivad kõik meie särgid smart casual riietusega.

Lähtume eetilise tootmise põhimõtetest ja väärtustame kodumaist toodangut. Seepärast on kõik Feelweari särgid disainitud ja õmmeldud Eestis, Tartus.


www.feelwear.eu
Instagram: @feelwear_official

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st