Ei leitud ühtegi toodet

Ei leidnud Osta.ee -st endale sobivat eset? Vaata ka soov.ee-st

Emma and Theo

EMMA AND THEO OÜ triin@emmaandtheo.ee 12142633
Emma and Theo - eestimaised šikid lasteriided!

Emma and Theo OÜ Regati pst 1, Tallinn M: 51 19 078 E: triin@emmaandtheo.ee www.emmaandtheo.ee facebook.com/emmaandtheo
Emma and Theo on 2011. aastal sündinud Eesti pereettevõtmine. Inspiratsiooni allikaks on peretütar Emma ning tema väike vend.
Tänaseks on villased lastemantlid see, mille järgi Emma and Theod tuntakse. Oleme muutnud mantlid Põhjamaa kliimale sobivaks, lisades sinna kapuutsi ja vatiini. Väikesed kavalad nipid aitavad mantlit kauem kanda ning kasvada koos lapsega. Soovi korral saad just meie juures kombineerida sobiva mantli meeldiva lõike ja kangastega.
Meie valikust leiab ka meriinovillased tooted, kuna meie lapsed armastavad seda. Meriinovill on pehme, soe ega torgi. Kui laps peaks higistama, siis on villal see hea omadus, et ta imab endasse suure hulga niiskust ilma märjana tundumata.
Kui talvel armastame villa, siis suvel on meie absoluutne lemmik linane. Linasest kangast tooted on eriti sobivad suvel, kuna tunduvad seljas jahedad. Linane aitab kaitsta Teie last päikese negatiivse mõju eest, samas lastes nautida päikese positiivseid omadusi. Linane materjal kuivab väga kiiresti ning ei määrdu kergesti. Poiste linased püksid, pluusid, sonid ning tüdrukute kleidid.
Pidulikeks puhkudeks on Emma and Theol pakkuda poiste viigipüksid, vest ning triiksärk. Poiste pintsakud sobivad kandmiseks nii pidulikel üritustel kui vabal ajal.
Meie valikust leiad suure hulge kauneid tüdrukute kleite!